• Burcu Gökçek ile Edremit ve Burhaniye'de Yoga

Dharma Yoga: Surya Namaskara, Shiva Namaskara Vinyasa ve temel duruşların uygulandığı dinamik bir pratiktir. Değerli Hocam Dharma Mittra’nin neredeyse elli yıllık klasik yoga uygulamasını temel alan, hem herkesin hoşuna gidebilecek, hem de zorlayıcı bir yoga türüdür. Uygulama, yoga ile yeni tanışmıs veya uzun yıllar boyunca yoga çalışmış her seviyeden öğrenci için uygundur.  Öğrenciler farklı serileri uyguladıkça, duruşlarda daha çok derinleşmek ve uygulamayı meditatif ve manevi bir şekilde deneyimlemek üzere teşvik edilir.
Çalışmanın tek bir amacı vardır: “Benlik İdrakı” yani Asıl Benlik’e dair gerçek bilgiyi idrak etme.

Adanma yoluyla ‘iyi sağlık, berrak zihin ve temiz bir yürek vurgulanır. Birçok öğretiyi bir araya getiren bu yöntemin asıl hedefi, öğrencileri “Benlik İdrakı”na her geçen gün daha da yaklaştırmaktır.

Maha Shakti: Surya Namaskara, Shiva Namaskara Vinyasa 1., 2., 3. Seviye, , kısa Yoga Nidra (derin gevşeme), nefes ve meditasyon tekniklerinin uygulandığı dinamik bir pratiktir.  En az 3 ay Hatha Yoga veya Dharma Yoga seanslarına katılmış olmanız gerekir.

Dharma I (Başlangıç Seviye): Yoga’ya yeni başlayanlar için temel duruşların başlangıç seviyelerinin açıklandığı, Suraya Namaskara, Shiva Namaskara Vinyasa birinci seviye, kısa Yoga Nidra (derin gevşeme), nefes ve meditasyon tekniklerinin uygulandığı dinamik bir pratiktir.  Daha ileri seviye dersler için hazırlayıcıdır.

Gentle Yoga: Şifalandırıcı, gevşetici, rahatlatıcı, canladırıcı her yaş için uygun bir pratiktir. Gevşetici ve temel pozlar üzerinde yoğunlaşırken, nefes teknikleri, derin gevseme ve meditasyon ile çalısmayı daha da içselleştiriyoruz. Bel, sırt, boyun ağrısı, yüksek tansiyon, kalp rahatsızlıkları vb. olanların yanı sıra stresli bir yaşamı olanlar için de uygundur. Ders sonrasında kendinizi, gevşemiş, rahatlamış ve canlı hissedeceksiniz.

Satsang: Grup meditasyonu ve sonrasında yoga felsefesi üzerine okuma ve sohbet.  Herkese açık ve ücretsizdir.

Hamile Yogası: Hamileliğin her döneminde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Doktorunuzun onayı gerekmektedir. Hamile Yogası için iletişime geçiniz.Satsang: Grup meditasyonu ve sonrasında yoga felsefesi üzerine okuma ve sohbet.  Herkese açık ve ücretsizdir.