Reiki Birinci Derece Eğitimi

Tarih: 02 Nisan 2019 Salı

Buluşma Saati: 20:30

Yer: Bir İnsan Bir Evren Derneği / Taylıeli, Burhaniye

Bağış Ücreti: 300 TL  (Dernek Üyelerimize indirimli olacaktır.)

Eğitim günü öncesi adayların ön hazırlık çalışmaları yapmaları gerektiğinden Son Kayıt Tarihi 26 Mart 2019‘dur.

Eğitim 6 kişi ile sınırlıdır.

 

Ayrıntılı Bilgi ve Ön Kayıt için;

Burcu Gökçek
0544 330 07 04
yoga@burcu-gokcek.com

Dr. O Tunç Kaymak

0532 360 48 10

tkaymak@kaymak.org

 

 

Dr.  O. Tunç KAYMAK Kimdir?

 

Amerika Birleşik Devletleri Miami Üniversitesinde Deniz Bilimleri Mühendisliği ön lisansını, Deniz Biyolojisi ve Yönetimi Yüksek Lisansı ve MBA kazanımı sonrasında Doğal ve Üretilmiş Kaynakların Yönetimi üzerine KAYNAKLARIN YÖNETİMİ Doktorasını tamamlayarak Türkiye’ye döndü.

Profesyonel bir yönetici olarak 1980 yılından bu yana ulusal ve uluslararası kuruluşlarda; Ürün ve Kaynakların Yönetimi, Prosedür ve sistemlerinin tasarlanması ve Eğitimi bazında Türkiye ve sırası ile ABD, Norveç, Romanya, Makedonya, Kosova, Bosna Hersek, Bulgaristan, Rusya, İsrail, Kanada, Ürdün, Suriye, Arap Emirlikleri, Katar ve Libya gibi ülkelerde farklı sektörlerde yüksek kademe yöneticiliklerinde bulundu.

Gerek Profesyonel gerekse özel yaşamında; doğa ve çevreye duyarlı eğitim ve gelişmeye önem veren bir tavır sergileyerek; Liderlik ve Yönetim Prosedürleri, Toplam Kalite yönetimi, Kurumsallaşma ve kurumsal kimlik, Uluslararası Profesyonel ve Gönüllü Yöneticilik, Kaynakların Yönetimi, Çevre ve su ürünleri koruma ve yönetimi, Zaman Yönetimi, Eğiticilerin eğitimi, İnsan Mühendisliği, Meditasyon ve Reiki konularında eğitim ve konferanslar vermektedir.

Tüm profesyonel yaşamı boyunca meditasyon tekniklerini de içeren eğitimlere ilgisi artmış ve Teolojik uzak doğu felsefeleri ve uygulamalar konusunda farklı alan ve yapıda eğitimlere katılmış; verdiği eğitim çalışmalarına adapte ettiğinde de ciddi oranda verimlilik ve başarı artışlarına tanık olması ile hırslı ve bağımlı bir uzak doğu felsefe ve uygulamaları öğrencisi oldu.

1996 yılında Reiki I uyumlaması ile profesyonel çalışmalarına Reiki uygulamalarını da katarak 2001 yılında Ottowa – Kanada ‘da Reiki Master uyumlanmasını aldı. Bulunduğu tüm ülkelerde farklı Reiki, Yoga ve Meditasyon üstatlarının çalışma ve eğitimlerine katıldı.

Gönüllülük esasıyla; insanlara, doğayla ilgili konulara ve odaklanmış şifa gönderimi amaçlı ve özellikle yoğun bakım hastalarına yönelik çalışmalar yaptı.

2010 yılında Türkiye’ye döndüğünden bu yana profesyonel yaşamı yanı sıra Reiki 1, Reiki 2, Reiki Master, uygulama ve eğitimlerini vermekte ve kişiye özel enerji çalışmalarını, sürdürmektedir.